Акваріумні рослини надають перевагу добривам ECOMIN!

Добриво МІКРО

Добриво ECOMIN MICRO - збалансований комплекс мікроелементів необхідних для здоров'я, гарного росту та насиченого забарвлення акваріумних рослин.

Основним хімічним елементом в комплексі ECOMIN MICRO є Залізо (Fe), яке відіграє дуже важливу роль  в  живленні акваріумних рослин. При нестачі Заліза (хлорозі) утворення хлорофілу в листках ускладнюється, вони жовтіють, рослини відстають в рості, а при критичному дефіциті можуть зовсім побіліти чи стати прозорими, або загинути.

В ECOMIN MICRO в якості Заліза використовується глюконат заліза - він легко засвоюється рослинами, проте не довго може перебувати у акваріумній воді, тому додатково застосовується більш сильний хелат DTPA для підтримання концентрації Заліза та решти мікроелементів в акваріумі - це дає змогу підвищити ефективність живлення рослин.

Мідь (Cu) слугує складовою частиною деяких ферментів і білків та сприяє росту та розвитку рослин. Розвиток рослин без цього елемента практично неможливий. При браку Міді у воді акваріума, блідне вся листова пластина, відмирають м'які тканини листків у рослин.

Бор (B) - один з найважливіших для рослин мікроелементів. Нестача Бору негативно впливає на молоді тканини рослин. Ознаками нестачі Бору є почорніння і загибель точок росту акваріумних рослин.

Магній (Mg), Марганець (Mn), Цинк (Zn), Молібден (Mo), Кобальт (Co) - також дуже важливі мікроелементи, кожен з яких бере участь у певних процесах, які відбуваються в рослинах, і нестача або відсутність хоч одного з них призводить до негативних наслідків.

Крім основних мікроелементів, в комплексному добриві ECOMIN MICRO присутні також трейсові елементи, амінокислоти, вітаміни, котрі покращують зовнішній вигляд та здоров'я акваріумних рослин.

ВАЖЛИВО! Дефіцит основних мікроелементів призводить до негативних наслідків, але шкідливим є і їх надлишок! При тому, що симптоми як при дефіциті так і при надлишку часто однакові! Тому варто дотримуватись рекомендацій щодо дозування!

Склад ECOMIN MICRO:
Fe 0,7 г/л, Mg 3,9 г/л, K 7,9 г/л, Cu 0,06 г/л, B 0,04 г/л, Mn 0,4 г/л, Mo 0,02 г/л, Zn 0,02 г/л, Co 0,02 г/л
Крім цього: V, Rb, Cs, Al, Cr, Li, Br, F, J, Cd, Sn, Ni, Sr, Te, Se, Ti, Zr
Аніони: глюконат, DTPA та ін.
Амінокислоти: аспарагінова, глутамінова, янтарна та інші.
Вітаміни, трейсові елементи та стимулятори росту.


ECOMIN МІКРО, 1 л
ECOMIN МІКРО, 500 мл
ECOMIN МІКРО, 250 мл
ECOMIN МІКРО, 100 мл
ECOMIN МІКРО, 60 мл
ECOMIN МІКРО, 5 л
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)