Акваріумні рослини надають перевагу добривам ECOMIN!

ТЕСТИ Ptero

Кожен живий організм на планеті має своє природне середовище існування. 

Акваріум - це штучне середовище, в яке ми поселяємо живих істот, і для того щоб вони жили довго, були здорові і навіть розмножувались - їм необхідні умови максимально наближені до природних. 

Складовими таких умов є: температура, жорсткість води, кислотність води (pH), освітлення, вміст кисню та вуглекислого газу, вміст та певна к-сть тих чи інших хімічних речовин, та багато інших показників.

Ви напевно задумувались чому інколи не ростуть рослини в акваріумі, помирають рибки передчасно, і т.д.?

Найчастіше це відбувається тому, що у вашому акваріумі не дотримані ті умови, які важливі саме для цього виду риб, рослин, креветок та ін.

Параметри води, які необхідні для конкретного виду - можна знайти в описах та з інших джерел інформації, в інтернеті це зробити дуже просто.

А основні параметри саме вашої акваріумної води швидко і точно можна виміряти за допомогою крапельних тестів ТМ "Ptero", такі як: нітрати NO3, фосфати PO4, карбонатна жорсткість kH, загальна жорсткість GH, кислотність води pH, вміст аміаку/амонію NH3/4, вміст нітритів NO2, вміст Заліза Fe, вміст СО2.

Порівнявши необхідні параметри з вашими - ви зрозумієте чи зможе даний живий організм нормально жити саме у вашому акваріумі, саме у вашій воді.

Компанія Ptero спеціалізується на виготовленні акваріумної хімії, а зокрема тестів для акваріумної води, які швидко і точно допоможуть визначити основні її параметри.

Ціна тестів доступна, а якість і точність не поступається імпортним аналогам!


Набір Тестів "Лабораторія Ptero MAXI"
Набір Тестів "Лабораторія Ptero"
Набір Тестів NO3 + PO4. Ptero
Тест Fe - тест на залізо
Тест Ca - тест на Кальцій
Тест Mg - тест на Магній
Показано з 1 по 17 із 17 (всього 1 сторінок)